Bine ati venit pe 4metin

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

E-Metin ! O comnitate nou deschisă !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
S3rG1u
Memberi
Memberi

Data de inscriere : 24/07/2013

MesajSubiect: E-Metin ! O comnitate nou deschisă !   Mier Iul 24, 2013 1:24 am

[size=150]Prezentare E-Metin[/size]

Nume:E-Metin.Com
Fondator:Adi
Categorie:Gaming-Metin
Nr. total mesaje:3000+
Nr. total membri: 238
Data infintarii:01.07.2013
Descriere: Salutare prieteni. Am creat acest forum din dorinta de a face ceva frumos si poate chiar de succes. Stiu, nu avem sanse pentru ca exista 4metin.ro . M-am gandit la aces lucru inca dinainte de a face forumul si am ajuns la concluzia ca exista 4metin si atat:). Nimic altceva care sa poata fi considerat concurenta. Deci am facut acest forumul cu obiectivul de a fi a doua comunitate de metin si de a crea putina concurenta forumului 4metin (stiu e aproape imposibil), insa voi munci la ridicarea acestui forum si sper ca voi gasi si parteneri care sa ma ajute. Poate ca mai am de lucrat la design dar stiu ca, cu ajutorul utilizatorilor vom creea un forum placut si primitor. Am ales tema we_clearblue deoarece stiu ca le este la suflet iubitorilor de metin. De ce E-Metin ? Simplu, pentru ca suna profesional, aceasta formula fiind folosita atat de site-uri ale guvernului, de mari magazine online, vanzari bilete si multe altele. De ce cred ca voi avea succes? Pentru ca ma cunosc. Si va las si voua o mica prezentare a mea:
Citat :
Ma numesc Adrian, insa prefer Adi. Am aproape 18 ani (ii implinesc peste 2 saptamani) si sunt din Botosani. Sunt un tip ambitios si lupt pentru ceea ce vreau si pentru a-mi atinge obiectivele.
Am o mare pasiune fata de internet si forumuri. Imi place de asemenea metinul ca daca nu imi placea probabil nu faceam acest forum. Sunt un tip de gasca, cred si respect pe cei care ma respecta si care sunt cu adevarat oameni.
Urasc minciuna, urasc oamenii cu doua fete.
Imi plac aproape toate genurile de muzica, imi place sa cant la chitara(inca nu stiu foarte bine dar invat) imi plac filmele horror si de comedie, putina drama si actiune daca e ceva cu adevarat bun de vazut.
Imi place fotbalul, sunt Dinamovist si obisnuiesc sa joc jocuri gen managerdefotbal, pe net. Imi place de asemenea sa imi fac prieteni si sa cunosc persoane noi.
Sunt sigur ca o sa mi se reproseze ca am copiat 4metin. Intradevar am precum 4metin categoria pentru servere, tutoriale, resurse etc. insa e ceva ce tine de metin. Si fara aceste categorii nu se poate numi forum pentru metin2.
Cam atat deocamdata... astept sa ne cunoasteti voi mai bine.

Site:
http://www.e-metin.com
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

E-Metin ! O comnitate nou deschisă !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» Magazine materiale in Iasi
» Saluri, fulare, esarfe crosetate(5)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum